logo

SAMSUNG

1 Mart 1938 tarihinde kurucu başkan Byung-Chull Lee, Mançurya'ya ve Pekin'e kurutulmuş Kore balıkları, sebzeler ve meyveler satan, esas olarak ihracata odaklanan şirketi Daegu, Kore'de kurdu. Korece adı "üç yıldız" anlamına gelen Samsung, on yılı az aşan bir süre içerisinde, kendi un değirmenleri ile şekerleme makinelerine, kendi üretim ve satış operasyonlarına sahip oldu. Bu mütevazı başlangıçlarla, Samsung günümüzde elektronik işletmesinin başarısıyla, teknolojide bir endüstri lideri olarak küresel anlamda tanınmış 10 markadan biri olarak sıralanır.

LG

1947 yılında kurulan ve günümüzde LG Chemistry olarak bilinen Lak Hui Kimyasal Sanayi Şirketi, o tarihten bu yana Kore’nin kurumsal tarihinde önemli bir rol oynamıştır. Goldstar şirketi 11 yıl sonra, Kore savaşı sonrasında yurdunu yeniden inşa etmeye koyulan Kore halkına yerli tüketici elektroniği ve beyaz eşya tedarik etmek üzere kurulmuştur.

Günümüzde LG Electronics’in ana kuruluşu olan LG Corporation, elektronik, kimyasallar, mobil İletişim ve hizmetler alanlarında toplamda 62 bağımsız şirketten oluşmaktadır.


ALCATEL

ALCATEL en az bu ürünleri kullanan kişiler kadar özel olacak şekilde tasarlanan ve sürekli genişleyen mobil ve Internet ürünleri yelpazesi tasarlar, üretir ve bu ürünleri tüm dünyada pazarlar.

Şu an için dünyanın ilk on cep telefonu üreticisi arasında en hızlı büyüyen üretici olan ALCATEL, herkesin karşılayabileceği uygun bir fiyata, insanların en çok ihtiyacı olan teknolojilerle donatılmış, renkli ve kullanımı kolay cihazlar sunarak bugünün mobil yaşam tarzına erişimi kolaylaştırmaktadır. ALCATEL hisse senetleri Hong Kong Borsası' nda (2618.HK) işlem gören ve dünyanın en büyük tüketici elektroniği şirketlerinden biri olan TCL Corporation' ın bir parçası olan TCL Communication'ın markasıdır.


ASUS

Dünya genelinde on binin üzerinde çalışanı bulunan ve dünyanın en iyi Ar&Ge ekiplerinden birine sahip olan Tayvan teknoloji odaklı firma ASUS, yüksek kalitede ürünler ve gelişmiş yeniliklerle tanınmaktadır. Yeni dijital çağda lider firma olan ASUS, milenyumda da rekabet etmek üzere uçtan uca bir ürün portföyü sunmaktadır.

ASUS, bugünün dijital ev, dijital ofis ve dijital kişi gereksinimlerini içtenlikle anlama becerisini arttırarak, tüketicilerin hayatlarında ve Dünya genelinde gerçek bir etki yaratmış olan birçok yenilik, trend ve teknolojiye öncülük ederek, pazar payı kadar tüketici bilincini kazanmayı da ümit etmektedir.


OPTION

1986 yılında kurulan ve kablosuz veri iletişimi alanında faaliyet gösteren Option'ın merkezi Belçika'dadır. Üretim ve lojistik tesisi İrlanda'da bulunmakta, yazılım geliştirme ekibi ise Almanya'da yer almaktadır. Ayrıca ABD, Asya, Japonya, Avustralya ve Avrupa'da satış ofisleri olan Option'ın ürünleri tüm dünyada kullanılmaktadır.

Kablosuz teknoloji alanında öncü olan Option, tasarım geliştirme ve internette yüksek kaliteli kablosuz geniş bant erişimi üzerine odaklanmıştır. Option; iletişim çözümü ihtiyacı olan mobil profesyoneller ve kullanıcılar için en iyi seçenek olmayı hedeflemektedir. Kurumlar ve kullanıcılar için her an her yerde yenilikçi çözümler sağlayan ürünleriyle Option, dünyanın önde gelen Telekom operatörlerinin "tüketici ve profesyonel müşterilerine" ürünleriyle ulaşmaktadır.

2009 yılında C5 bünyesine katılan Option'ın 3G/4G data ürünleri Türkiye distribütörü C5 kanalıyla Türkiye pazarına sunulmaktadır. C5 Elektronik, Option firması ile 3G/4G data ürünlerinde mevcut iş birliği yanında markanın gelişen pazar ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği ürün ve servislerinin de Türkiye'deki en etkin takipçisidir


BEAUCOM

Beaucom Deutschland GmbH ;
Güvensiz ağlarda güvenli iletişim alanındaki faaliyetlere yönelik misyonu bulunmaktadır.

Odaklanılan alanlar mobil çözümler üzerinedir.

2001 yılında yenilenen şirket tüm dünyada başarıyla aktif olmuştur.Gerekli güvenlik ağı oluşturmanın yanı sıra Münih’in tüm Avrupa 'da işbirliği ortakları ile ekip yoğunlaşmıştır.

Beaucom Deutschland GmbH şirketi Enigma T301 TR cihazın gerekli olan haklarına sahiptir.

Deutsche Telekom iştirakleri, TeleSec ile Deutsche Telekom’dur.Veri güvenliği ve veri şifreleme konularında 14 yıldır faaliyet gösteren sektörün önde gelen üreticilerden biri konumundadır.